Máme dlouholeté zkušenosti s navrhováním a zpracováním ekonomicky a energeticky úsporných systémů venkovního veřejného osvětlení.

NĚKTERÉ Z NAŠICH REALIZACÍ A OCENĚNÍ

Firma VO REVITAL navazuje na dlouholeté zkušenosti firmy ELEKTROPROJEKT Blansko (organizace pověřená MPO ČR vedením EKIS BOSKOVICE - poradenské středisko pro úspory energií se specializací na systémy umělého a veřejného osvětlení s působností pro celou ČR a SR)

OCENĚNÍ ZA KVALITU

OCENĚNÍ ZA KVALITU V roce 2005 jsme získali jako jediní v ČR čestné uznání MPO ČR za zpracování technické dokumentace v oblasti elektrorozvodů a venkovního osvětlení města Uherský Brod.
Cena byla udělena za koncepčnost, s jakou byl projekt navržen s tím, že byly hodnoceny právě možnosti energeticky úsporných opatření v porovnání výchozího stavu el. instalace s nově navrženým stavem a jejich průkaznost následně provedeným energetickým auditem.
Projekt byl také samozřejmě následně podpořen dotační částkou z fondu MPO ČR přidělené prostřednictvím ČEA ČR.
V roce 2007 jsme získali jako jediní v ČR Hlavní cenu MPO ČR za zpracování technické dokumentace v oblasti elektrorozvodů a venkovního osvětlení - Re VO města Náchod.Nabízíme komplexní řešení poradenství a služeb v oblasti veřejného osvětlení

Nabízíme bezplatné poradenství úspor energie - poradna EKIS Boskovice